<div type="naslov">
        <p>Jerko Leko 'pocrvenio', Monaco izgubio</p>
      </div>
      <div type="podnaslov">
        <p>Leko je u porazu protiv Valenciennesa (1-3) u 46. minuti zamijenio Nikolu Pokrivača, a već u 86. minuti morao je na tuširanje zbog dva žuta kartona. Šimić je odigrao svih 90 minuta</p>
      </div>
      <div type="članak">
        <p>U 18. kolu Le Championnata nogometaši Valenciennesa ostvarili su tek treću pobjedu. Ove subote su bili bolji 3-1 od Monaca, u kojem su nastupila sva tri hrvatska nogometaša... Prvu utakmicu nakon ozljede koljena Jerko Leko neće pamtiti po dobrome. Naime, u 46. minuti je ušao u igru zamijenivši drugog Hrvata Nikolu Pokrivača, ali je na kraju utakmice nepotrebno zaradio dva žuta kartona, te je u 86. minuti morao prisilno napustiti travnjak.</p>
        <p>U 84. minuti je dobio žuti karton zbog starta na Ducuortiouxu što je prouzročilo sveopću gužvu na sredini travnjaka. Došlo je do naguravanja većine igrača obje momčadi, a nakon smirivanja tenzija Leko je dobio drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton.</p>
        <p>S obzirom da je Valenciennes u tom trenutku već vodio 3-1, ne može se govoriti da je Leko naškodio svojoj momčadi u rezultatskom smislu, ali je neslavno prošao njegov povratak na teren.</p>
        <p>Dario Šimić je odigrao svih 90 minuta s pogreškom u ključnom trenutku ogleda. Naime, njegov igrač Pujol je u 58. minuti zabio pogodak za 3-1, čime su šanse Monaca da uzme barem bod u ovoj utakmici pale u vodu.</p>
        <p>Bordeaux je u gostima osvojio važna tri boda pobijedivši Le Mans 3-1, kao i PSG koji je bio uspješan kod Auxerrea (2-1).</p>
        <p>Pojedinačno nadmetanje su u utakmici Sochauxa i Caena (2-2) imali Privat i Gomis, a na kraju su obojica utakmicu završili s po dva pogotka.</p>